Seebikarbiga võib saada päris häid pilte, aga minul see ei õnnestunud, seekord kohe üldse mitte

Ehitiste tuleohutuse seminarTuleohutuse seminaril tehtud pildid tulid parasjagu hägusad. Pisike digikaamera jäi kunstvalguses hätta, kaamerat hoidev käsi värises ja saalis välgutamine ei tasunud end ära. Tõestus on siin kõrval, üks udune pilt räägib rohkem kui üks udujutt. Vajuta pildile, siis näed ka teisi.

Kuidas muidu läks?

Tänan küsimast, väga hästi. Ehitusala seminar, uus asi, uues kohas ja uues kuues, oli asjalik ja tegus. Pädevad lektorid, köitvad teemad ja andunud publik. Suurepärane kooslus. Mida sa veel oskad tahta! Mina olen väga rahul. Koolituspäeva sisuline õnnestumine on kõigi ühine panus ja siitpoolt kostub veel kord – suur tänu kõigile osalejatele.

IT Kolledz? Jah, IT Kolledzist tahan ka veel kirjutada. Maja on uus ja avar, auditooriumid on tehniliselt hästi varustatud, pererahvas on lahke. Siseneja esimene mulje – ukseautomaatika, jou – tere tulemast. Teine mulje – meie seminar ja auditooriumi number on fuajees ekraanil, ei olegi teibiga ukse peale kleebitud. Ikkagi IT. Koolijuntsudel (sorry, patsiga poisid ja tüdrukud) on praegu sessi aeg ja koridorid on tühjad. Aga kohvik töötab! Vahva koht loengupäeva korraldamiseks, mitte ainult itimeestele, sobib ka käsitöölistele.

Tule ja vaata ise. Järgmine Ehitusala seminar Raja tänaval toimub 20. jaanuaril.

Kirjutas Peeter. 14. jaanuar 2009

Kommenteeri