Ruhnu ehituspärandi päevad 2013

Ruhnu ehituspärandi päevad on 19.-20. augustil Ruhnu saarel. Toimuvad retked ja ekskursioonid juhendajatega, filmiõhtu ja ehituspärandi seminar. Avatud on Ruhnu kultuuriloolised paigad, on võimalik külastada kõiki Ruhnu vaatamisväärsusi ja avastada seninägemata paiku Eesti kõige eraldatumal saarel. Ruhnu on elamus.

Ruhnu pärandi märgid. Vana puukirik 1644. Uus kivikirik 1912. Tuletorn 1877. Korsi talu. Sjustaku vana paadikuur. Rannarootsi Ruhnu muuseum. Kuunsi neem. Överkirke rand. Limo rand. Ringsu uus sadam. Holma uus karjakoppel. Merest tõusnud maa.

Tasuta üritused. Kutsume kõiki huvilisi osalema Ruhnu ehituspärandi päevadel. Ruhnu ehituspärandi seminar ja filmiõhtu on saare elanikele ja kõigile külalistele tasuta. Ehituspärandi sõprade sõidu Ruhnu saarele korraldab Ehitusala OÜ.

Ruhnu 2013 ehituspärandi seminar pdf

*****

Ehitusala retk Ruhnu

Sõidame koos! Ruhnu sõit algab Pärnust esmaspäeva lõuna ajal, Runö katamaraaniga. Tagasisõit kolmapäeva hommikul. Võta aega saare ehituspärandi ja looduse nautimiseks.

  • Paar päeva Ruhnu saarel, E-K, 19.-21. august.
    Väljasõit Pärnust E 19.8 kell 14:00. Tagasisõit Ruhnust K 21.8 kell 7:00.

Eelregistreerimine lõppes 5. augustil. Kõik kohad on broneeritud.

Retkepakett sisaldab: laevapiletid, majutus, toitlustus, ekskursioonid, filmiprogramm, seminar, muuseum, saun, teenindus ja transport saarel, käibemaks. Kõigi registreerunutega võetame ühendust ja täpsustame sõidu üksikasjad.

INFO: 5644520, peeter.pihlak@ehitusala.ee

Kirjutas Ehitusala. 31. mai 2013