Puidupäev 13.4.2012 ehitusmessil

Ehitusala seminar messil Eesti ehitab 2012

Ehitusala seminar ehitusmessil on igaastane traditsiooniline sündmus. Seminar annab võimaluse kuulata loenguid messikeskuses ja külastada Eesti ehitab 2012 messi.  Topelt kasulik – tasuta – üks päev – kaks sündmust – 2-0-1-2.

11:00-11:10 – Eesti – Euroopa neljas puitmajade eksportöör
Triin Ahonen, Eesti Puitmajaklaster

11:10-11:50 – Perspektiivid Põhjamaade linnaehituses
Argo Saul, Nordic Houses OÜ juhatuse esimees

11:50-12:30 – Puittoodete arengusuunad tootja vaatevinklist: aknad- uksed, trepid
Juhan Viise, Aru Grupp AS juhatuse esimees

12:30-13:00 – Kohvipaus

13:00-13:45 - Puidu kestvust vähendavad tegurid
Kalle Pilt, FaBBi projekti juht

13:45-14:30 – Mittepurustavad meetodid puitkonstruktsioonide omaduste uurimisel
Kalle Pilt, FaBBi projekti juht

14:30-15:00 – Puidupäeva vestlusring ja kohvipaus – praktilised lahendused ja töövahendid

  • Puidupäeva seminar – reede, 13. aprill, A-halli konverentsisaal,
    Eesti Näituste messikeskus, Pirita tee 28, Tallinn.
  • Tasuta sissepääs seminari eelregistreerumise alusel –
    osalejate nimekiri on messi infoletis.
  • Eelregistreerimine on lõppenud – Osalejate nimekirjas on 465 inimest.
    Registreerimise tähtaeg oli 9. aprill.
  • Info: Peeter Pihlak, 5644520, Ehitusala seminarid

Osalejad

Puidupäev ehitusmessil 13.4.2012 seminari osalejad

  1. Aadu Krevald    FIE Aadu Krevald
  2. Aadu Vares    FIE
  3. Aare Heinmets    F&F Aare Heinmets
  4. Aarne Kann    OÜ Restauraatorprojekt
  5. Aarne Mõttus    Insinööritoimisto Mittatyö Eesti OÜ
  6. Aarne Rosenstrauch    AR Rühma AS
  7. Aaro Kõlu    OÜ Vikerdriim
  8. Aavo Nurme    Branding Estonia OÜ
  9. Aet Pikk    Tallinna Linnavalitsus
  10. Aiki Kama    FIE arhitekt Aiki Kama
  11. Aili Aasoja    Aasoja Projekt AS
  12. Aili Järve    OÜ Vesiroos
  13. Ain Birk    FIE
  14. Ain Jaanru    Comment OÜ
  15. Aivar Härm    Megalet Grupp OÜ
  16. Aivar Krüger    Nordecon AS
  17. Aivar Oja    FRA Disain OÜ
  18. Alan Verbu    puidurestauraator
  19. Alar Tiimla    Alteko Haldus, restaureerimine
  20. Aldo Anso    OÜ Taluprojekt
  21. Alla Aleksejev    Arhitekt Alla Aleksejev
  22. Allan Kokkota    Natuurehitus OÜ
  23. Allar Harkmann    Ekofon
  24. Ando Möldre    OÜ Veganer
  25. Andre Aavik    Ehituskompakt
  26. Andreas Kivi    Vot 3D Arhitektid OÜ
  27. Andrei Andrianov    Edaliran Group OÜ
  28. Andres Keskpaik    Ruhnu AEK OÜ
  29. Andres Madalik    Maderson OÜ
  30. Andres Rikkinen    Vikermont OÜ
  31. Andres Ruul    MTÜ BEST-Estonia
  32. Andres Trei    Marmel-E OÜ
  33. Andres Vään    OÜ Põltsamaa Greid
  34. Andrus Läll    Andren Ehitus OÜ
  35. Andrus Pundi    E-Laube OÜ
  36. Andrus Sööt    U.A.T. OÜ
  37. Angela Orgusaar    oü Realarhitektid
  38. Anna Kangur    Eesti Kunstiakadeemia
  39. Anne Kaarep    Adept Konsultatsioonid OÜ
  40. Anne Muhk    Kommunaalprojekt OÜ
  41. Anne Saarniit    ubin pluss OÜ
  42. Anne Siht    FIE
  43. Anne Tamverk    FIE
  44. Anton Kaljur    OÜ Kibestra
  45. Ants Raid    Ehitusekspert OÜ
  46. Ants Raja    Ants Raja Ehituskorraldus FIE
  47. Ants Raud    AS Restor
  48. Ants Riim    Ores Ehitus OÜ
  49. Anu Annilo    TTÜ
  50. Anu Kotli    arhitektuuribüroo AKOS OÜ
  51. Anu Kuningas    Eelprojekt OÜ
  52. Anu Vainomäe    Vainomäe Projekt & Disain OÜ
  53. Argo Saul    Nordic Houses
  54. Arne Kuusk    Arneve OÜ
  55. Arne Mikfelt    huviline
  56. Arne Tuulik    eraisik
  57. Artur Kasak    Katri OÜ
  58. Arvi Aasmaa    AB Arvi Aasmaa OÜ
  59. Arvi Alamets    Stemala Projekt OÜ
  60. Arvo Aavik    Ehituskompakt OÜ
  61. Asser Ellermäe    FineTeam
  62. Aulo Padar    vabakutseline sisearhitekt
  63. Ave Sadam    Eesti Mükoloogiauuringute Keskus
  64. Cornelia Ulst    OÜ Nelia
  65. Eda Ellerhein    OÜ Tartu Projekt
  66. Eduard Bernadt    Maardu LV
  67. Eduard Rajari    vabakutseline pensionär
  68. Eduard Sizov    KIK
  69. Eero Antons    Ekore OÜ
  70. Egon Männik    Oü Watercom
  71. Egon Valge    Kirando Projekt OÜ
  72. Eigo Männik    Oü Watercom
  73. Elar Nugis    Live-Furnit OÜ
  74. Elari Kivisoo    Eesti Puitmajaliit
  75. Eldur Kalmann    E&A Ehitus ja Kaubandus OÜ
  76. Ell Väärtnõu    Väärtnõu ja Ringo Arhitektuuribüroo
  77. Endel Pelapson    Entra OÜ
  78. Enel Ratnik    Atest OÜ
  79. Enn Koger    Heconi Ehitus OÜ
  80. Enn Läänemets    Telora-E
  81. Enn Piir    OÜ Paide Elamuhooldus
  82. Enn Tiimus    AS Telora-E
  83. Enno Himberg    Inseneribüroo ESE OÜ
  84. Enno Parker    AS Oma Ehitaja
  85. Eno Leies    EhitisEnnistaja
  86. Epp Sultsmann    Eesti Näituste AS
  87. Ergo Eelmets    huviline
  88. Erki Kallas    OÜ Visahing Designer Agenc
  89. Erki Tamm    AS Tartu Ehitus
  90. Erki Vaht    Bestorkate Ehitus OÜ
  91. Ermo Kattago    Forwinc OÜ
  92. Eva Aadamsoo    Ruhnu AEK OÜ
  93. Eve Riim    Ores Ehitus OÜ
  94. Gaido Kentem    GK Ehitus OÜ
  95. Gennadi Kustov    Imoko OÜ
  96. Georg Kerna    Construction Expert
  97. Gert Kiilaspä    Baltichouse Kinnisvara OÜ
  98. Guido Eesmaa    Noonius Konsult OÜ
  99. H.Vaarma    OÜ Veiting
  100. Hannes Lintal    ehitus
  101. Hans Soosaar    Log House Center OÜ
  102. Hardi Alliksaar    FIE
  103. Harly Soppe    Riser OÜ
  104. Harri Uibo    hindre ehitus oü
  105. Hedi Laigar    Acto Consult OÜ
  106. Heigo Soppe    Virumaa Teenus
  107. Heino Paalberg    Noretin OÜ
  108. Heino Randmaa    ABC Ehitusteenus OÜ
  109. Heldo Korbe    EhitisEnnistaja
  110. Helen Piirsoo    Eesti Sisearhitektide Liit
  111. Helgi Viljasaar    Tallinna Linnaplaneerimise Amet
  112. Heli Ernesaks    FE Arhitektid OÜ
  113. Hindrek Kuldbek    FIE Hindrek Kuldbek
  114. Hugo Poska    OÜ Tarind
  115. Igor Dobkevitsch    Bausystem OÜ
  116. Igor Miller    FineTeam
  117. Igor Sidorenko    Nordeo Oy
  118. Igor Volkov    LUM Partner OÜ
  119. Ilmar Pruul    AS Uuemõisa Invest
  120. Ilmar Rillo    G-U BKS Estonia OÜ
  121. Ilmar Ränkel    Nordström Ehitus OÜ
  122. Ilmar Vahtramäe    E-Service AS
  123. Imre Soosaar    Villaare OÜ
  124. Indrek Karotamm    Karotammed OÜ
  125. Indrek Laos    EAL
  126. Ines Prual    AS Merko Ehitus
  127. Ingrid Aasoja    Aasoja Projekt AS
  128. Ingrid Kruusla    Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  129. Irina Belkina    Solpro OÜ
  130. Irina Naimark    arhitekt
  131. Iris Kärner    Politsei- ja Piirivalveamet
  132. Jaago Roosmann    Lõuna Ehitus OÜ
  133. Jaak Kimmel    Pajusti Ehitus Grupp OÜ
  134. Jaak Peterson    kivikoda oü
  135. Jaak Tammearu    ArtBrothers OÜ
  136. Jaan Kurm    Urban Management OÜ
  137. Jaan Must    AS Viljandi EKE Projekt
  138. Jaan Vali    Muinsuskaitseamet
  139. Jaanika Saar    OÜ Esplan
  140. Jaanus Aedla    OÜ Plekk-Katusemeister
  141. Jaanus Järve    AS Oma Ehitaja
  142. Jaanus Kukk    Nordecon AS
  143. Jaanus Põlluäär    Javicar OÜ
  144. Jako Järvsaar    AS Merko Ehitus Eesti
  145. Jane Oja    Eesti Mükoloogiauuringute Keskus
  146. Janek Bahovski    Accurato Fassaadid OÜ
  147. Janek Vapper    Hetkel töötu
  148. Janek Vint    Parvin Grupp OÜ
  149. Janis Erilaid    Insinööritoimisto Mittatyö Eesti OÜ
  150. Jarek Ruljand    Melotrix Grupp OÜ
  151. Joan-Tähven Vene    Eesti Kunstiakadeemia Sisearhitektuur ja mööblidisain
  152. Joel Aug    Merko Infra
  153. Joel Kopli    Kuu OÜ
  154. Johanna Liblik    üliõpilane
  155. Juhan Viise    Aru Grupp AS
  156. Juta Evart    AS Restor
  157. Juta Lember    Eesti Sisearhitektide Liit
  158. Jürgen Piir    OÜ Paide Elamuhooldus
  159. Jüri Malken    AS TTTK
  160. Jüri Noška    Nordpartner Grupp OÜ
  161. Kaarel Kõrm    Aspector M.K.OÜ
  162. Kaarel Siim    Ehitusekspertiisibüroo OÜ
  163. Kaia Utsal    Eventus Ehitus OÜ
  164. Kaido Müürsepp    Ehitusjuht OÜ
  165. Kaido Randalu    Branding Estonia OÜ
  166. Kaido Torim    puidurestauraator
  167. Kaire Koitne    Keila Linnavalitsus
  168. Kaire Vibo    Commuun OÜ
  169. Kaldi Kõiva    Birke Grupp OÜ
  170. Kalev Jalasto    Kothoi OÜ
  171. Kalev Saluste    FIE Kalev Saluste
  172. Kalev Salvet    Loo Elekter AS
  173. Kalev Ulst    OÜ Nelia
  174. Kalju Anton    Arkon Akantus OÜ
  175. Kalju Kornel    Veetehnoloogia OÜ
  176. Kalle Ait    Restauraatorprojekt
  177. Kalle Kase    MTÜ Antiigiveeb
  178. Kalle Koppel    A – Projekt OÜ
  179. Kalle Müts    Ida- Tallinna Keskhaigla AS
  180. Kalle Pabut    Kahena Oü
  181. Kalle Pilt    FaBBi projekt
  182. Kalle Rosenberg    Ungru Restauraator OÜ
  183. Kalmer Kase    Ruukase OÜ
  184. Kalmer Põlluäär    Sandla Puit OÜ
  185. Karel Pool    Nordic Houses OÜ
  186. Karmo Tõra    ROK-Projekt
  187. Kasper Asi    Raamprojekt OÜ
  188. Katrin Baumann    FE Arhitektid OÜ
  189. Katrin Laanoja    Euroakadeemia
  190. Katrin Vahter    Vahtra Grupp OÜ
  191. Kaupo Tennokese    Sirkel & Mall OÜ
  192. Kerli Kitsing    OÜ R. Valk Arhitektuuribüroo
  193. Kersten Jõgi    Tallinna Ülikool
  194. Kersti Kernumees    arhitekt
  195. Kerti Rand    Eralti OÜ
  196. Kirsti Laanemaa    Kirsti Laanemaa Sisearhitektibüroo OÜ
  197. Koit Komissarov    OÜ Komissarov Arhitektuur
  198. Koit Ojaliiv    KUU arhitektid (Kuu OÜ)
  199. Krista Anton    Arkon Akantus OÜ
  200. Kristi Smirnoff    Arhitrektuuribüroo Kristi Smirnoff OÜ
  201. Kristjan Krevald    FIE
  202. Kristo Sootalu    fineteam
  203. Ksana Fuks    EAL
  204. Kuldar Põder    Inkuta Ehitus OÜ
  205. Külli Kolmar    OÜ Majaprojekt
  206. Külli Salum    Saha IN
  207. Küllike Reimaa    Reimaaprojekt OÜ
  208. Lauri Perv    üliõpilane
  209. Lauri Posti    Ehituskurss OÜ
  210. Lee Alamets    Stemala Projekt OÜ
  211. Leelo Salvet    Loo Elekter AS
  212. Leili Kook    ehitusinsener
  213. Leles Luhse    Arhitektuuribüroo Kuvand OÜ
  214. Lembit Kiivit    Tolk OÜ
  215. Lennart Sundja    Tallinna Kultuuriväärtuste Amet
  216. Liivika Krigoltoi    fie projekteerimine
  217. Lilian Erm    Nordecon AS
  218. Lilija Soosaar    Log House Center OÜ
  219. Loomet Raudsepp    sisekujundaja
  220. Ludvig Moller    Strantum OÜ
  221. Maari Idnurm    Ehitusekspertiisibüroo OÜ
  222. Maarja Vipp    Lennuliiklusteeninduse AS
  223. Madli Silm    üliõpilane
  224. Magnus Kiis     Põhja-Tallinna Valitsus
  225. Maido Sinisalu    MCL Ehitus  OÜ
  226. Maja Niisuke    OÜ Liis Projekt
  227. Mall Tomiste     fie
  228. Mare Miidel    ehitus ja arhitektuur
  229. Mare Tammoja    Harju Arhitektuuribüroo OÜ
  230. Marge Pervik-Kaal    Eesti Arhitektuurimuuseum
  231. Margit Kuulmann    Asimuut Grupp
  232. Margit Remi    Arhitektuuribüroo AKOS OÜ
  233. Margo Laul    OÜ Home Trade
  234. Margus Jaago    Bucoma OÜ
  235. Margus Peil    Branding Estonia OÜ
  236. Margus Pootsmaa    Floyd OÜ
  237. Margus Ruusmaa    Hansa Restauraator
  238. Margus Sarapmägi    osaühing INCO HOUSE
  239. Margus Sarmet     Majandus-ja Kommunkatsiooniministeerium
  240. Margus Välling    Tiit Trade OÜ
  241. Mari Efros    FE Arhitektid OÜ
  242. Marianne Ruus    lepingulised tööd
  243. Marika Kötsi    FIE
  244. Marika Saks    Põlva Maavalitsus
  245. Mark Fink    FE Arhitektid OÜ
  246. Marko Kutser    Radionet oü
  247. Mart Jõgioja    OÜ JÕGIOJA Ehitusfüüsika KB
  248. Mart Liho    Mart Liho Arhitektibüroo OÜ
  249. Mart Pao    storage OÜ
  250. Mart Tamm    ADK Arhitektuuribüroo OÜ
  251. Mart Tilk    Timberston Ehitus Oü
  252. Martin Kull    Allew Ehitus Oü
  253. Martin Siimer    OÜ Tegus Maja
  254. Mati Kaarep    Adept Konsultatsioonid OÜ
  255. Mati Kärner    Vealeidja OÜ
  256. Mati Lepna    HAK
  257. Mati Olde    AB Künnapu&Padrik
  258. Mati Tekkel    Comment OÜ
  259. Meelis Kann    Nordecon AS
  260. Meelis Nurn    Arhitektibüroo M. Nurm OÜ
  261. Meelis Pääro    AMH
  262. Meelis Tartu    AS TTTK
  263. Meelis Tenno    Meerin OÜ
  264. Meelis Urban    transurban oü
  265. Merike Hagel    Isku Mööbli AS
  266. Merike Leib    Rehnut OÜ
  267. Merle Junolainen    OÜ Restauraatorprojekt
  268. Merle Kinks    Muinsuskaitseamet
  269. Mihhail Grinkov    Jõuhobu OÜ
  270. Mihkel Kabur    Kolmas Tee Projekt OÜ
  271. Mihkel Lember    Eesti Sisearhitektide Liit
  272. Mihkel Nurm    ehituskonsultatsioonid
  273. Miia Masso    MassoArhitektibüroo OÜ
  274. Mikk Luht    InterHouse Group OÜ
  275. Milvi Kallaste    Transact OÜ
  276. Monika Kopp    Hansa Restauraator
  277. Märt Heinvere    AS TTTK
  278. Märt Maripuu    Apex AB
  279. Märt Reinholm    visahing designer agency
  280. Märt Riistop    Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
  281. Natalja Skopets    Nordecon AS
  282. Nele Ruusmaa    Hansa Restauraator
  283. Olaf Rooba    Leonhard Weiss Viater Ehitus AS
  284. Oleg Mokhovik    Brave Company
  285. Omar Kelt    Meegom OÜ
  286. Ove Tikk    Castanea OÜ
  287. Paavo Kais    OÜ Arhitektuuristuudio Paavo Kais
  288. Paul Mõttus    Paulmerk OÜ
  289. Peedu Reinumäe    AS Parmeron
  290. Peep Polding    AS YIT Ehitus
  291. Peep Reismann    Preisor OÜ
  292. Peep Tobreluts    Veevabad käimlad, Soome käimlaühingu esindaja
  293. Peeter Palu    Tekton Ehitus OÜ
  294. Peeter Park     AS Skanska EMW
  295. Peeter Pihlak    Ehitusala OÜ – Ehitusala.ee
  296. Peeter Raska    Magni OÜ
  297. Peeter Rebane    OÜ Eskop
  298. Peter Pääso    Esplan OÜ
  299. Pia Tasa    arhitekt
  300. Pille Hagel    Euroakadeemia õppejõud, sisearhitekt
  301. Pille Koppel    A-Projekt OÜ
  302. Pille Kuusik    NH Project OÜ
  303. Pille Tõnurist    vabakutseline sisearhitekt
  304. Piret Müüripeal    arhitekt
  305. Piret Noor    Eesti Kunstiakadeemia
  306. Piret Potisepp    OÜ Kardinjapuu
  307. Priit Pent    Ühinenud Arhitektid OÜ
  308. Priit Posti    Ehituskurss OÜ
  309. Priit Põldme    Eesti Sisearhitektide Liit
  310. Priit Roosalu    Architectus OÜ
  311. Priit Tamm    Rautakesko AS
  312. Raido Kukk    Kaur Trade OÜ
  313. Raido Raidla    Raidora Grupp OÜ
  314. Raimo Jaaksoo    Econe OÜ
  315. Raimo Sau    FineStaff OÜ
  316. Raimond Subatsjus    Conviso OÜ
  317. Rainer Mitt    herahansa oü
  318. Rait Paabut    huviline
  319. Raivo Külaots    AS Matek
  320. Raivo Mändmaa    OÜ Mändmaa Projekt
  321. Raivo Raap    Viru RMT OÜ
  322. Raivo Reigam    LasComp Eesti AS
  323. Raul Trummal    Inkuta Ehitus OÜ
  324. Rauno Randla    Trevor Sadd Associates ltd
  325. Reet Valk    OÜ R. Valk Arhitektuuribüroo
  326. Regina Petrova    Fesmani oü
  327. Reginald Liiver    Bestwood OÜ
  328. Reijo Kesa    Varpo Grupp OÜ
  329. Reimo Ilp    BF Projekt
  330. Reimo Kuriks    SK-Studio OÜ
  331. Rein Jöller    FIE
  332. Rein Kala    OÜ Evari Ehitus
  333. Rein Murula    rein murula arhitektuuribüroo
  334. Rein Pihlak    Strantum OÜ
  335. Rein Pilt    AS KH Energia-Konsult
  336. Rein Posti    Ehituskurss OÜ
  337. Rein Ruus    Tallinna Tehnikakõrgkool
  338. Rein Talpsepp    OÜ Mentonix
  339. Riho Bonder    Vesta Terminal
  340. Riho Hürden    Arhitekt Riho Hürden OÜ
  341. Riho Kaarna    OÜ Polyline
  342. Riho Koop    RK Arhitektuuribüroo oü
  343. Riho Nõmmik    Arhitektuuribüroo ArcPlan
  344. Riina Nedzelskiene    FE Arhitektid OÜ
  345. Riina Raig    Aavo ja Riina Raig Projekt OÜ
  346. Rivo Bonder    Eventus Ehitus OÜ
  347. Rivo Vent    G-U BKS Estonia OÜ
  348. Robert Treufeldt    MTÜ Castellum
  349. Roman Fedosejev    AS YIT Ehitus
  350. Roman Lebedev    Solpro OÜ
  351. Roman Pallo    Jõuhobu OÜ
  352. Ruve Visnapuu    Accurato Fassaadid OÜ
  353. Sergei Laksberg    Viiking C.V. OÜ
  354. Sergei Žirnov    Tehnosan OÜ
  355. Siim Ojamaa    AS Oma Ehitaja
  356. Siim Sepp    Raivo Tabri Arhitektuuribüroo OÜ
  357. Siim Vanaküla    K.Enno Ahidektuuribüroo
  358. Silja Konsa    muinsuskaitseamet
  359. Sirje Eilart    vabakutseline
  360. Sirje Männik    sisearhitekt
  361. Stanislav Moskalenko    Katri OÜ
  362. Sulev Lepp    AS Oma Ehitaja
  363. Sulev Muru    Kagumerk OÜ
  364. Susanna Soosaar    Log House Center OÜ
  365. Sven Kochberg    Claire OÜ
  366. Sven Paulson    G-U BKS Estonia OÜ
  367. Svetlana Kozlova    Arinaks OÜ
  368. Taavi Kask    K&K Buildings OÜ
  369. Taavi Rubeika    Lähte Ehitus
  370. Taimi Soo    Taimi Soo Disain
  371. Tambet Allik    Teiper OÜ
  372. Tanel Kallas    Arkon Akantus OÜ
  373. Tanel Karjus    Woodland Homes OÜ
  374. Tanel Ratnik    Atest OÜ
  375. Tarmo Tuisk    Kuldvara oü
  376. Tarmo Vaher    Riverside OÜ
  377. Tarmo Viilas    Eralti OÜ
  378. Tarmo Villems    Energreen Group OÜ
  379. Tarvo Kuldkepp    Lääne Teed OÜ
  380. Tatjana Fefilova    Nordic Houses OÜ
  381. Tauno Kont    mott
  382. Tauno Kottisse    Apthaus Palkmajad OÜ
  383. Tauno Kreinin    Passiivhousesolutions oü
  384. Tauno Liimets    Kuldvara OÜ
  385. Tauno Pillerpau    Nordswed OÜ
  386. Teet Kuusemets    eraisik
  387. Terese Kingu    arhuitektuuribüroo AKOS OÜ
  388. Terje Villems    Arsviva OÜ
  389. Tiia Savi    sisustusstuudio SL OÜ
  390. Tiia Taevere    FIE Tiia Taevere
  391. Tiilia Trubetskoi    eraisik
  392. Tiina Kaljundi    Tiit Kaljundi Projektgrupp OÜ
  393. Tiina Linna    T-Linnaprojekt OÜ
  394. Tiina Orunuk    AB Lööv OÜ
  395. Tiina Paalberg    Pirita Linnaosa Valitsus
  396. Tiina Troškin    Apthaus Palkmajad OÜ
  397. Tiit Kirmet    OÜ Oma Maja
  398. Tiit Preegel    storage OÜ
  399. Tiit Schvede    Muinsuskaitseamet
  400. Tiit Välling    Marmel-E OÜ
  401. Tiiu Kesküla    arhitekt
  402. Tiiu Lõhmus    sisearhitekt
  403. Tiiu Noormaa    KIK
  404. Timo Villak    Kobar Projekt OÜ
  405. Toivo Idavain    Osaühing Jaani-TERP
  406. Toivo Maripuu    OÜ Valjala Ehitus
  407. Toivo Metsis    Bausystem OÜ
  408. Toivo Rattasepp    Finantsplaneerimise OÜ
  409. Toivo Sutt    OÜ Bucoma
  410. Tony Kaiküll    Parvin Grupp OÜ
  411. Toomas Karma    Karma Projekt Oü
  412. Toomas Niit    OÜ Kibestra
  413. Toomas Ringo    Väärtnõu ja Ringo Arhitektuuribüroo
  414. Toomas Uustani    oü Soone Ehitus
  415. Triin Ahonen    Eesti Puitmajaklaster
  416. Triin Maripuu    tootedisainer
  417. Triin Volens    Turismitalud OÜ
  418. Triinu Nurmik    AS Amhold
  419. Triinu Oberšneider    üliõpilane
  420. Tõnis Kurrik    KIK
  421. Tõnis Sirp    TS-Projektbüroo OÜ
  422. Tõnu Kumari    Intact OÜ
  423. Tõnu Paarmaa    VIP Valve OÜ
  424. Tõnu Rebane    Inter-Hus OÜ
  425. Ulve Kirmet    OÜ Oma Maja
  426. Urmas Arike    Fie Urmas Arike
  427. Urmas Aug    Reaks Ehitus OÜ
  428. Urmas Kirsch    Soledor OÜ
  429. Urmas Mägi    Merko Ehitus Eesti AS
  430. Urmas Mätas    Mätrek Pluss OÜ
  431. Urmas Põlluäär    Urmas Projekt AB OÜ
  432. Urmas Truus    Raster OÜ
  433. Urmas Vent    Ehituse Omanikujärelevalve OÜ
  434. Urmet Uudam    metsad oü
  435. Urve Rukki    FIE
  436. Vadim Tšentropov    Arhitektuuribüroo 4A OÜ
  437. Vaido Salis    Insinööritoimisto Mittatyö Eesti
  438. Valeri Bezrukov    CUEKS AS
  439. Valle Kuklase    Valmer Puit OÜ
  440. Valter Lepikson    AP Kommertsgrupi oü
  441. Vambola Krabo    mesindus
  442. Veigo Kallaste    Vextom Style OÜ
  443. Veiko Lillevälja    Loomeala OÜ
  444. Veiko Sumre    AS Merko Ehitus Eesti
  445. Veiko Vill    will projekt
  446. Vello Sasmin    OÜ VS Ehitus
  447. Vello Väljako    FIE
  448. Viigi Saksakulm    OÜ Ellervo
  449. Viivi Kuusemets    fie
  450. Viktor Annus    fie
  451. Villi Kimsto    Ehitusmaakler OÜ
  452. Villu Tabur    Sallendor OÜ
  453. Vitali Kasak    Katri OÜ
  454. Vitali Kotsalainen    Jõuhobu OÜ
  455. Vitaly Zavalin    Solpro OÜ
  456. Vladimir Leht    Fempton OÜ
  457. Vladimir Trasanov    J-Inseneribüroo OÜ
  458. Voldemar Mitšulis    OÜ Mitšulis
  459. Väino Idnurm    EhitisEnnistaja
  460. Väino Jäärats    Tekton Ehitus OÜ
  461. Ülla Kiili    insener
  462. Ülle Hilep    Eelprojekt OÜ
  463. Ülle Kunnus    arhitekt FIE
  464. Ülle Maiste    AT Home OÜ
  465. Ülle Reidi    Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Eelregistreerimine on lõppenud

*****

Eesti ehitab 2012 11.-14. aprill, Eesti Näituste messikeskuses

Kirjutas Ehitusala. 13. märts 2012