Kevadseminar 2011

Kevadseminar arhitektidele ja ehitusala spetsialistidele 19. aprillil 2011 Padise mõisas

10:00-10:30 – Tervituskohv

10:30-11:10 – Padise mõisa ja kloostri lugu
Mart Keskküla, peaarhitekt, Restor AS

11:15-12:00 – Isover Multi-Comfort maja
Ardi Salus, Saint-Gobain Ehitustooted AS

12:00-12:45 – VELUX aktiivmaja ja näidisprojektid
Kirsti Matikainen, arhitekt, VELUX Eesti OÜ

13:00-14:00 – Lõuna

14:00-14:45 – Monier – Tuleviku katused
Johan Nuder, Business line Manager membranes and insulation, Monier Roofing AB
Avo Nurming, vanem tehniline konsultant, Monier OÜ

14:45-15:30 – Fenestra aknalahendused
Alar Sutt, Fenestra AS

15:30-16:30 – Suupisted ja vein
Seminari juhatab Peeter Pihlak, Ehitusala OÜ

  • Seminar toimus 19. aprillil Padise mõisas KAART
  • INFO: Ehitusala seminarid, Peeter Pihlak, 5644520

Kevadseminar on – sõprade ja kolleegide kohtumispaik – kasulike teadmiste värskendamiseks.


Kevadseminari osalejad:

  1. Aleksander Skolimowski, ASE OÜ arhitekt
  2. Alla Aleksejev, Arhitekt Alla Aleksejev
  3. Andres Mikker, Arhitektuuribüroo Andres Mikker OÜ
  4. Angela Talumets, ASE OÜ arhitekt
  5. Anne Kose, Maamärk OÜ
  6. Anne Lannes, Tallinna Tehnikaülikool
  7. Anne Muhk, AS Kommunaalprojekt
  8. Anne Siht, FIE
  9. Anu Kotli, arhitektuuribüroo AKOS oü
  10. Anu Kuningas, Eelprojekt OÜ
  11. Anu Muuk, AS Telor Ehitused
  12. Anu Rekkaro, arhitekt
  13. Arvi Aasmaa, AB Arvi Aasmaa OÜ
  14. Cornelia Ulst, OÜ Nelia
  15. Diana Lepasson, TTK Rakendusarhitektuuri tudeng
  16. Eda Ellerhein,
  17. Eduard Bernadt, Maardu LV
  18. Eenok Järg, AS Kommunaalprojekt
  19. Eeva Aavik, ASE OÜ praktikant
  20. Ell Väärtnõu, Väärtnõu ja Ringo arhitektuuribüroo OÜ
  21. Elle Hein, Projektgrupp Rosenberg OÜ
  22. Ene Eharand, CMV Stuudio OÜ
  23. Ene Priimets, OÜ Majaprojekt
  24. Enno Parker, AS Oma Ehitaja
  25. Eva Reiska, Tallinna Tehnikakõrgkool
  26. Evely Liiv, OÜ Casa Projekt
  27. Hardi Lehemaa, Arhitektibüroo Lehemaa ja Urgard
  28. Heiki Meos, EstKONSULT OÜ
  29. Heli Ernesaks, FE Arhitektid OÜ
  30. Helle-Ann Urgard, Arhitektibüroo Lehemaa ja Urgard
  31. Henno Adrikorn, Arhitektuuribüroo Adrikorn & Rets
  32. Hindrek Virkus, OÜ Virkus Dominus
  33. Ilmar Heinsoo, Arhitekti- ja Inseneribüroo ARX OÜ
  34. Indrek Niitla, Eeteprojekt OÜ
  35. Indrek Palm,
  36. Jaanus Praks, Casa Projekt
  37. Jekaterina Kljutsnik, Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilane
  38. Jüri Irik, Arhitektibüroo Ehala & Irik OÜ
  39. Jüri Otto, Nowap OÜ
  40. K.Mari Looveer, AB Looveer OÜ
  41. Kadri Soe, A3 OÜ
  42. Kaido Kivi, KiviProjekt
  43. Kaie Moorast, Arhitektuuribüroo A&K OÜ
  44. Kaire Koitne, Keila linnavalitsus
  45. Kairi Kirt-Ende, Sammas Arhitektuuribüroo OÜ
  46. Kalle Köömnemägi, OÜ Majaprojekt
  47. Kalmer Gross, Siseministeerium
  48. Katre Rajur, Ab K.Rajur OÜ
  49. Katrin Baumann, FE Arhitektid OÜ
  50. Katrin Tääker, Arhitektuuribüroo Tääker OÜ
  51. Katrin Vahter, Vahtra Grupp OÜ
  52. Koit Libe, OÜ Kaskola
  53. Kristiina Kokk, Optimal Projekt OÜ
  54. Leles Luhse, Arhitektuuribüroo Kuvand OÜ
  55. Lembit Suits, ASKER Insenerid oü
  56. Lenne Kontor, Tallinna Tehnikakõrgkool
  57. Liina Link, Arhitektuuribüroo Nasa OÜ
  58. Liis Dvorjanski, Tallinna Tehnikakõrgkool
  59. Liis Haukka, TTK Rakendusarhitektuuri tudeng
  60. Liisi Soomann, Optimal Projekt OÜ
  61. Loona Lepp, OÜ Visioonprojekt
  62. Maie Kais, Pärnu Linnavalitsus
  63. Malle Laan, Arhitektibüroo Laan & Remi OÜ
  64. Mare Miidel, FE Arhitektid
  65. Maret Mandel, Vahtra Grupp OÜ
  66. Maret Rosenberg, Projektgrupp Rosenberg OÜ
  67. Maret Tääker, Arhitektuuribüroo Tääker OÜ
  68. Margit Remi, Arhitektuuribüroo AKOS OÜ
  69. Margus Meola, Tallinna Tehnikakõrgkool
  70. Margus Nisumaa, HMK Ehitus ja Projektid OÜ
  71. Mari Efros, FE Arhitektid OÜ
  72. Mari Renno, Tallinna Tehnikakõrgkool arhitektuuri tudeng
  73. Maria Šahvorostova, Tallinna Tehnikakõrgkool
  74. Mari-Ann Esajas,
  75. Marie Assmann,
  76. Maris Remi, Arhitektibüroo Laan & Remi OÜ
  77. Mark Fink, FE Arhitektid OÜ
  78. Nikolai Volkov, Alarma Arhitektuuribyroo OY
  79. Paavo Kais, Arhitektuuristuudio Paavo Kais OÜ
  80. Peep Rosenberg, Projektgrupp Rosenberg OÜ
  81. Pille Nagel, Arhitektibüroo Nagel OÜ
  82. Piret Looveer, Pärnu Linnavalitsus
  83. Piret Müüripeal, arhitekt
  84. Raili Roomet, RAHE Projekt OÜ
  85. Raili Vainik, OÜ Vainik RM
  86. Reeda Agan, Pärnu Linnavalitsus
  87. Reet Maidre,
  88. Riho Koop, RK Arhitektuuribüroo OÜ
  89. Riina Nedzelskiene, FE Arhitektid OÜ
  90. Riina Raig, Aavo ja Riina Raig Projekt OÜ
  91. Romet Karu, TKTK
  92. Sandra Mälk, Eesti Kunstiakadeemia
  93. Signe Olop, arhitekt FIE
  94. Taavi Kuningas, AB TEMPT
  95. Terese Kingu, Arhitektuuribüroo AKOS OÜ
  96. Tiina Meus, AS Oma ehitaja
  97. Tiina Mõtus,
  98. Tiina Orunuk, AB Lööv OÜ
  99. Tiina Skolimowski, ASE OÜ arhitekt
  100. Tiina Soans, fie
  101. Tiina Tallinn, FIE Tiiina Tallinn
  102. Toomas Karma, Karma Projekt OÜ
  103. Toomas Kivi, AB Toomas Kivi
  104. Toomas Lukk, OÜ EstKONSULT
  105. Tõnu Kull, Arhitektuuribüroo AKOS OÜ
  106. Uku Põllumaa, Arhitektibüroo Siim & Põllumaa OÜ
  107. Ulla Kerge-Sonnenberg, OÜ Ulla Kerge Disain
  108. Urmet Mihkel, AB TEMPT
  109. Urve Rukki, FIE
  110. Vaike Pungas, Etik OÜ
  111. Vaike Vahter, Maalingumeister OÜ
  112. Valdek Taggo, Avgair OÜ
  113. Viigi Saksakulm, OÜ Ellervo
  114. Viire Ernesaks, Viimsi Valla Arenduskeskus OÜ
  115. Virgo Runno,
  116. Ülle Hilep, Eelprojekt OÜ
  117. Mart Keskküla, Restor AS
  118. Ardi Salus, Saint-Gobain Ehitustooted AS
  119. Ainar Albi, Saint-Gobain Ehitustooted AS
  120. Indrek Sniker, Saint-Gobain Ehitustooted AS
  121. Kirsti Matikainen, Velux Eesti OÜ
  122. Silja Kirsimäe, Velux Eesti OÜ
  123. Avo Nurming, Monier OÜ
  124. Johan Nuder, Monier Roofing AB
  125. Jan Linder, Monier OÜ
  126. Kristjan Keert, Monier OÜ
  127. Kaido Kaasik, Monier OÜ
  128. Alar Sutt, Fenestra AS
  129. Peeter Pihlak, Ehitusala OÜ

Kevadseminar 19.4.2011 Padise mõisas

Kirjutas Ehitusala. 10. märts 2011