Kevad, seminarikevad

Kalendrikevad algas täna öösel. Päriskevad – sellega läheb veel veidi aega kuni ehitusplatsid lume alt välja sulavad. Aga Ehitusala seminarikevad algab aprillis – meil on selleks kaks head kevadist uudist.

6. aprilli avatakse kevad Eesti ehitusturul – algab ehitusmess ja toimub ehitusfoorum.

Ehitusala välkfoorum ehitusmessil – traditsiooniline saalifoorum, kolmandat aastat järjest. Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing analüüsib sula saabumise võimalusi majanduses – Kevad Eesti ehitusturul – ja ehitusvaldkonna asjatundjad on kutsutud kaasa rääkima. Kas ehitusfoorumile järgneb sula majnduses, nagu kalendrikevadele sulalumi töömaal? Tule vaatama ja kuulama.

Eesti ehitab 2011 (6.-9.4.) messi avapäeval messikeskuse konverentsisaalis toimuvale arutelule on vaba sissepääs ja lisaks – eelregistreerunutele – prii messipääse.

19. aprillil on Kevadseminar arhitektidele ja ehitusspetsialistidele Padise mõisas. Kevadel lihtsalt peab linnast välja saama. Sõidame siis seminarile, bussiga.  Kes kevadseminarile ei jõua või ei mahu, saab tulla sügisseminarile Lõuna-Eestis, samal teemal – Kaasaegne energiasäästlik kodu.

See ei ole veel kõik, kevadised seminarid jätkuvad maikuus ja häid uudiseid tuleb lisaks. Ehitusala.ee korraldab. :-)

Kirjutas Ehitusala. 21. märts 2011