Ehitusmess.ee

Ehitusmess on avatud. Eesti ehitab Estbuild 2011 lõi uksed valla 6. aprillil. Kell 12 kuulutas majandusminister Juhan Parts Eesti Näituste messikeskuses neli päeva kestva ehitusala suursündmuse avatuks.

Kaheksa minutit hiljem avati veel teine ehitusmess, mis on seni vähem tähelepanu pälvinud. Eesti Interneti Sihtasutus registreeris kell 12:08 domeeni ehitusmess.ee. Registreerijaks on Kava.ee TV24 OÜ.  Ehitusmess.ee veebileht siiski veel avatud ei ole.

6. aprillil vabanes ligi 38000 .ee alamdomeeni, mille õigused seniste kasutajate poolt, domeenireformi käigus, uuendamata jäid. Samal päeval registreeriti neist uuesti umbes 1500 domeeni, nende hulgas ka ehitusmess.ee.

Ehitusega seotud ja veebiaadressiks sobivad sõnad, mis seni ümberregistreerimata, neid on veel päris palju. Ehitus, ehitamine, ehitaja ja teised sarnased sõnavundamendid annavad üllatavaid tulemusi ja Eesti Interneti SA nimekirjas on saadaval üle 350 ehitusvaldkonda sobivat ja sobimatut .ee domeeni.

Näiteks: 1001ehituskaupa, 123ehitus, aaehitus, abcehitus, hansaehitusgrupp, arkoehitusgrupp, ehitajale, ehitajatetee, ehitamemaja, ehitan, ehitax, ehitek, ehiter, ehitis, ehitus.pri, ehitus1, ehitusabitehnika, ehitusassad, ehituse, ehituseabi, ehitusest, ehitusfaktor, ehitusfirma, ehitusfirmad, ehitusfoorum.pri, ehitushanked, ehitusjurist, ehituskaar, ehituskauplus, ehitusklots, ehituskunstnikud, ehituskvaliteet, ehitusladu, ehitusline, ehituslux, ehitusmees.pri, ehitusmeeskond, ehitusmeister, ehitusmeistrid, ehitusnurk, ehitusoksjon, ehituspartner, ehituspilt, ehitusplaadid, ehituspoisid, ehituspraht, ehitusprofiil, ehituspuusepad, ehitus-remont, ehitusselver, ehitusservice, ehitusstuudio, ehitustaxo, ehitusteenus.fie, ehitustelk, ehitustellingud, ehitustood.pri, ehitustooriist, ehitustransport, ehitusveeb, ehitusvelled, ehitusviimistlus, ehitusyksus, krisehitusgrupp, zuranehitus. Ning veel mõned “kahekümneneljased” 24.ee domeenid, nagu: ehita24, ehitame24, ehitusabi24, ehitusmasinad24, ehituspood24 ja ehitusmeister24. See on vaid väike osa.

Ehitusmess.ee – kuidas Kava.ee TV24 OÜ ehitusmessi domeeni kasutama hakkab, kas nad korraldavad ehitusmessi näituseväljakul või messikeskuses või supermarketis või internetis või televisioonis – ja kõik need teised kavalad küsimused – sellest ei ole mul vähimatki aimu. Kas kellelgi teisel on?

Seni annab päringule konkreetse vastuse vaid internetibrauser: “Firefox can’t find the server at www.ehitusmess.ee.”

Kirjutas Peeter. 8. aprill 2011

5 kommentaari

 1. Aiad Says:

  Kindlasti paljud domeeninimed nendest ei leia kunagi uut omanikku, kuid Sinu toodud nimekirjas on päris palju häid domeeninimesi, mis peaksid kiiresti uued omanikud leidma. enne domeeninime registreerimist tasub natuke googeldada ja vaadata mis vasteid domeeninimi annab.

  Kommentaar lisatud aprill 9th, 2011 kell 17:34

 2. Eno Pappel Says:

  Enne kui suure hooga domeeninimesid krabada peaks ikka selgeks tegema, mis saab olema lehekülje eesmärgiks. Lihtsalt ilus nimi ilma sisuta jääb otsingutes tahapoole ja kasutegur väike. Oluline oleks see, et sinu lehekülje peamine märksõna oleks domeeni nimes, siis on sellest kõige enam väärtust.

  Kommentaar lisatud aprill 13th, 2011 kell 13:31

 3. Ehitusala Says:

  Kindlasti võib siit mõne hea nime leida ja kindlasti ei ole mõtet head nime niisama krabada. Olulisem on sisu. Pane või nimeks Masuehitus.

  Kommentaar lisatud aprill 13th, 2011 kell 13:55

 4. Aiad Says:

  Enoga nõustun, domeeninimes võiks sisalduda põhiline märksõna.
  Sisu on oluline aga hea nime (ettevõtte, domeeni) väärtust ei saa kindlasti alahinnata.

  Kommentaar lisatud aprill 18th, 2011 kell 19:26

 5. 33Waldo Says:

  I must say it was hard to find your website in search results.
  You write interesting articles but you should rank your website
  higher in search engines. If you don’t know 2017 seo techniues search on youtube: how to rank a website Marcel’s way

  Kommentaar lisatud mai 15th, 2017 kell 17:48

Kommenteeri