Ehitusettevõte pakub tööd, spetsialist otsib tööd

Projektijuht HausKolm lugu tööteemal. Siinpool ei ole küll tööbüroo, aga töö otsimisest, pakkumisest ja leidmisest võib kirjutada ikka.

Esimene.

Ehitusettevõte Tartus pakub koostööd ehitusjuhile – sellesisuline teade saabus minu postkasti mõni aeg tagasi. Lisatud põhjalik kirjeldus ja tingimused. Vastasin ja lubasin otsingukuulutust jagada, mida nüüd ka vabas vormis teen. Konkreetne tööpakkumine sisaldab nõudmised kandidaadile:

Töö- ja juhtimiskogemus ehitusel projekti- või tegevjuhina, ehitusinseneri haridus, soovitavalt projekteerimis- või restaureerimistööde kogemus ja teadmised. Huvi ja motiveeritus keskkonna- ja energiasäästliku ehituse ja ehitusmaterjalide valdkonna vastu. CV ja sooviavaldus saata: info@ravelin.ee, Tiiu Zibo, OÜ Ravelin.

Töökuulutus on siinkohal vahendatud, lisada veel soovid. Julget pealehakkamist ja edukat kandideerimist ehitusinseneridele. Ravelinile head ehitusjuhti.

Teine lugu.

Sirvisin kirjutisi tööportaali blogis ja märkasin autorite hulgas inimest, kes hiljuti osales Ehitusala seminaril. Äratundmisrõõm ja kerge üllatus, aga muidugi – reaalne elu – tööd on ju vajaka, tööpuudus on kuri ja tööotsijatel on kindlasti põhjust käia koolitustel. Sellest, et masuaega tasub enesetäiendamiseks kasutada, olen kirjutanud varemgi. Õppida võib ka suvel, näiteks Ehitusala suvekoolis.

Tööportaali blogi on tõesti põnev. CV-Online on kaasanud tööotsijad, kes kirjutavad oma kogemustest ehk “tööotsingutest ja elu-olust tööotsijana”. Lood on kaasakiskuvad ja näitavad suurepäraselt tööotsija tausta, mida üks kuiv elulookirjeldus mitte kuidagi ei suudaks avada. See on väga hea võimalus nii töö otsijatele kui ka pakkujatele. Loe ja leia parim töötaja ja parim amet http://parimamet.wordpress.com/

Kolmas lugu.

Eilsel kohtumisel partneritega tuli jutuks, et plaanid on suured, aga tööd oleks vaja … Jah, just.

Kirjutas Peeter. 3. juuni 2010

Kommenteeri