Ehitusala läheb Läti turule

Läti Ehitusala suvekool 2009Ehitusala.ee avalikustab ambitsioonikaima laienemisplaani.

Läti ehitusturg on peale pikka madalseisu võtnud suuna uuele tõusule. Ilmnenud on vajadus sisulise ehitusala info koondamise ja kogemustepanga loomise järele. Ehitusala uus suurprojekt Ehitusalas täidab selle lünga.

Täna, 1. aprillil, toimunud pressikonverentsil kuulutati välja Ehitusala laienemine Läti alale ja konkurss suurprojektile toetajate leidmiseks. Ehitusala Läti suuna eestvedaja sõnul on laba diena kõik head ideed annetustena.

Märtsis Riias toimunud ehitusmess – 24th International Building Industry Trade Fair House I 2010 – näitas, et ehituse valdkonnas on tegevus taas elavnemas ning Balti riikide sidemed ehitusalal vajavad tugevdamist. Lätis on olemas hea baas ehitustööstusele ja kasvamas on ka nõudlus, kuid endiselt napib oskusteavet. See on valdkond, kus meie saame lõunanaabreid aidata.

Uus ala Läti Ehitusalas avatakse juba täna. Sealt edasi on plaanis laieneda iga ilmakaare suunas. Valmimas on ka mahukaim veebikeskkond Ehitusalas.

Ehitusala seminaridel on Lätiga ajalooliselt tihedad sidemed ja head suhted. Läti külas toimus möödunud aastal Sonni talu peremehe loeng majavammist – Ehitusala suvekool 2009 Soomaal.

Ehitusala.ee info ja sündmused on ehitusala jagatud teadmised. Kohtumiseni ehitusalas ja ehitusalal.

APRĪLIS

Kirjutas Peeter. 1. aprill 2010

Kommenteeri