Aluthermo soojusisolatsioon, hoonete õhupidavus ja säästlik ehitamine

ehitusala-seminar-2009-aluthermo-002

Ehitusala seminar 20.5.2010

11:30-12:30 Hoonete õhupidavus ja säästlik ehitamine
Peeter Lossmann, Tervemaja OÜ

12:30-13:00 ALUTHERMO – õhuke, peegeldav soojusisolatsioon
Lambert Jakobs, Aluthermo SA, Belgia;
Tiiu Soomer, tõlk; Jaak Teras, Pärnu Kalur Holding

13:00-13:20 kohvipaus

13:20-15:00 Aluthermo loeng jätkub
Lambert Jakobs, Aluthermo SA

15:00-17:00 Ringkäik uues õppehoones
TTÜ Majandus- ja sotsiaalteaduskonna maja tutvustavad
arhitektid Katrin Tomberg-Tohter ja Päärn Volk

  • Seminar toimub neljapäeval, 20. mail, TTÜ Majandus- ja sotsiaalteaduskonna uues õppehoones, Akadeemia tee 3, Tallinn. RUUM X-211B, teine korrus. Tipikoolis Mustamäel.

Ehitusala seminarid, Peeter Pihlak, 5644520


Osalejad:

  1. Aare Heinmets
  2. Aare Maidla, Merielle Grupp OÜ
  3. Ain Altsaar, Eviko AS
  4. Alar Tiimla, OÜ Alteko Haldus
  5. Aleksandr Krõlov, OÜ Alsom
  6. Allan Marandi, Loodesystem OÜ
  7. Ants, Rake
  8. Diana Vällo
  9. Edward Ekker, Arh.büroo Adrikorn & Rets OÜ
  10. Egon Pruul
  11. Endel Jõgioja, OÜ Jõgioja Ehitusfüüsika KB
  12. Elmar Purge, Rapla Vallavalitsus
  13. Enn Tiimus, AS Telora-E
  14. Gennadi Anžulis, Pärnu Kalur Holding AS
  15. Georg Kerna, Construction Expert
  16. Heiki Jürissaar, Natural House
  17. Heino Koppel, Renolin
  18. Heino Pihelpuu, Pärnu Kalur Holding AS
  19. Heino Põldsepp, Eviko AS
  20. Hillar Roasto, H.R.Team Projekt OÜ
  21. Imre Soosaar, Villaare OÜ
  22. Indrek Tomann, Idee Investeeringud OÜ
  23. Irina Merkulova, Arinaks OÜ
  24. Jaak Teras, Pärnu Kalur Holding AS
  25. Jaanus Kütson, Manuflex
  26. Juhan Helmar, Hege
  27. Jüri Jõgi, Pärnu Kalur Holding AS
  28. Jüri Kulli
  29. Jüri Meister, Erbauen OÜ
  30. Kaimar Olle, Villaare OÜ
  31. Kaire Koitne, Keila Linnavalitsus
  32. Katrin Tomberg-Tohter, RTG Arhitektid OÜ
  33. Kaur Talpsep, Kauss Arhitektuur
  34. Koit Libe, OÜ Kaskola
  35. Lambert Jakobs, Aluthermo SA
  36. Lauri Lumiste, Novabuilders Oü
  37. Maksim Kurotskin, Maaülikool
  38. Marc Vokk, Finestum Varahaldus OÜ
  39. Mare Ligi, Fie
  40. Marko Mets, Natural House
  41. Marko Ülesmäe, Revalmaja
  42. Mart Jõgioja, Eesti Energia AS Kinnisvara
  43. Mati Kaarep, Adept Konsultatsioonid OÜ
  44. Märt Falk, FIE Märt Falk
  45. Neeme Tiimus, Arhitekturibüroo Ignar Fjuk OÜ
  46. Olari Miiter, Kolmas Vaade OÜ
  47. Oliver Immato, TTÜ
  48. Oskar Johanson, Kommunaalprojekt AS
  49. Peep Männiksaar, Tartu maavalitsus
  50. Peeter Lossmann, Tervemaja OÜ
  51. Peeter Pihlak, Ehitusala OÜ
  52. Peeter Voovere, Nordecon Ehitus AS
  53. Priidik Saare, Kohila Vallavalitsus
  54. Priit Raud, Trev-2 Ehituse OÜ
  55. Päärn Volk, arhitekt
  56. Ragnar Kõllamõts, Novabuilders Oü
  57. Silver Meejärv
  58. Simo Ilomets, Tallinna Tehnikaülikool
  59. Svetlana Kozlova, Ledi Meri OÜ
  60. Taisi Lehtmets, OÜ Kriips Punkt
  61. Tauno Tali, Siltau Systems OÜ
  62. Teet Tark, Hevac
  63. Tenno Kübarsepp
  64. Tiit Jors, AS YIT Ehitus
  65. Tiit Poller, ETK
  66. Tiiu Soomer, tõlk
  67. Toivo Timmusk, Pärnu EKE Projekt
  68. Tõnu Jõesaar, Termopilt OÜ
  69. Valdur Vabamäe, Sirkel ja Mall OÜ
  70. Viigi Saksakulm, OÜ Ellervo
  71. Voldemar Mitšulis, OÜ Mitšulis
  72. Väino Idnurm
  73. Ülla Kiili, Amhold AS
  74. Ülo-Helmur Schumann, FIE

Aluthermo

Kirjutas Ehitusala. 21. märts 2010